LT EN RU

K: Kaip iš nuotraukos įvertinti, ar megztinis arba suknelė man tiks?

A: Prie kiekvieno gaminio nurodomi dydžiai, taip pat pridedama dydžių lentelė (kurioje yra išmatavimai centimetrais),  specifiniai gaminio parametrai (pvz., gaminio ilgis, rankovių ilgis, pečių plotis) nurodomis atskirame brėžinyje šalia konkretaus gaminio. Primename, kad megzti daiktai yra pakankamai tamprus ir gerai tinka skirtingo sudėjimo žmonėms. 

K: Ar nedirgina odos Jūsų siūlomi gaminiai is vilnos?

A: Mūsų produkcijai gaminti naudojame kokybiška ir minkšta vilna. Jeigu Jums anksčiau nepasireiškė specifinė (alerginė) reakcija į vilnoninius gaminius, mūsų siūlomi gaminiai odos dirginti neturėtų. 

K: Kaip rekomenduojate prižiūrėti (skalbti, pan.) rankomis megztus drabužius? Gal reikia naudoti specialias priemones?

A: Megztų drabužių skalbimui ir skalavimui rekomenduojame naudoti įprastas skalbimo priemones, jeigu yra galimybė – pritaikytus megztiems drabužiams (tekstilės gaminiams).

SKALBIMAS:

  • Visuomet plaukite vėsiame vandenyje;
  • Nepalikite drabužio pamerkto ilgam laikui;
  • Prieš dėdamos drabužį įsitikinkite, kad skalbimo milteliai ar muilas visiškai ištirpo;
  • Netrinkite drabužio, o tik lengvai spustelėkite;
  • Po plovimo rūpestingai išskalaukite, naudojant skalavimo skystį.
DŽIOVINIMAS:
  • Megztus drabužius patieskite ant  rankšluosčio ir džiovinkite padėjus ant plokštumos, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ar karščio šaltinio;
  • Kai kurie drabužiai po skalbimo gali pakeisti formą. Suteikite jiems formą iš naujo ir palikite džiūti ant plokštumos.

Jeigu megztas drabužis tinkamai išskalbtas ir išdžiovintas, lyginti jo nereikia ir nerekomenduojama. 

K: Daugelyje modelių apdailos spalva yra kitokia, negu pats gaminys, pvz. - juoda. Ar skalbiant apdailai naudoti siūlai nedažys viso gaminio?

A: Jeigu tinkamai prižiūrėti drabužį (skalbti, skalauti ir pan.) ir laikytis kitų etiketėje nurodytų rekomendacijų, kitokios spalvos siūlai nedažo. 

K: Reto mezgimo drabužiai gražus, bet kaip juos vilkėti? Ką jus rekomenduotumete?

A: Be abėjo, tai yra skonio ir “drasos” reikalas. Galima po drabužiu apsivilkti tinkančios arba neutralios spalvos apatinį trikotažą, taip pat yra patogu ir madinga apsivilkti neutralios arba kontrastinės spalvos drabužį ant plonų petnešų. 

K: Patinka megztos suknelės, bet abejoju, kad man tiks, nes bus "aptemtos" ne pačios gražiausios kuno vietos...

A:  Atsakydama į Jūsų klausimą ir pati budama moteriškos lyties atstovė, siūlau pripažinti tiesą: mes dažnai  be reikalo esame sau labai kritiškos. Kartais reikia daugiau drasos ir ryžtis pakeisti stereotipus! Yra daugybė “vizualinių apgaulių”! Jeigu turite plačius pečius, nesirinkite „uždarų“, t. y. su aukštom apykaklėm suknelių, o rinkitės sukneles su apvalia kaklo iškirpte. Jeigu Jūsų figūra labai moteriška, tiesiog privalote  išnaudoti šį pranašumą, rinkitės sukneles su iškirptėmis ir liemens linija pabrėžiančiomis detalėmis. Visais atvėjais diržas ant juosmens arba klubų linijos ne tik papuoš Jūsų dėvimą suknelę, bet ir leis Jums jaustis labiau užtikrintai! 

 

Kontaktai

Kontaktinis el. pašto adresas: info@hmidea.eu
Tel.: +370 611 81621    Faks.: +370 5 216 87 82

Skype Me™! Skype Me™    MSN: info @ hmidea.eu    ICQ: 579467322